Nog te plaatsen steen

Elsa van Esso - Cohen
Geb. 28-06-1913 Gedeporteerd 09-11-1942
Auschwitz
Onbekend
centrum
nee
Nog te plaatsen steen

Benno Harrij van Esso
Geb. 23-02-1909 Gedeporteerd 31-03-1944
?
Onbekend
centrum

Nog te plaatsen steen

Bernadina Salomons
Geb. 23-2-1888 Gedeporteerd ?
?
Zuideinde 67 bis
centrum

Nog te plaatsen steen

Martha Stibbe - Löwenstein
Geb. 14-9-1879 Gedeporteerd 10-09-1943
Meppel
Zuideinde 59
centrum

Nog te plaatsen steen

Alexander Jozef Stibbe
Geb. 28-4-1872 Gedeporteerd 10-09-1943
Meppel
Zuideinde 59
centrum

Nog te plaatsen steen

Vera Frank
Geb. 24-04-1941 Gedeporteerd 03-09-1943
Auschwitz
Zuideinde 57
centrum

Nog te plaatsen steen

Sara Frank - Wolf
Geb. 18-10-1910 Gedeporteerd 03-09-1943
Auschwitz
Zuideinde 57
centrum

Nog te plaatsen steen

Philip Hartog Frank
Geb. 19-09-1905 Gedeporteerd 03-09-1943
Auschwitz
Zuideinde 57
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Roosje Nathans - van der Kaars
Geb. 27-11-1882 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Woldstraat 72
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Salomon van der Sluis
Geb. 15-7-1867 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Woldstraat 72
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Maurits Berardus Drukker
Geb. 29-03-1925 Gedeporteerd 30-09-1942
Auschwitz
Woldstraat 72
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Anna Drukker - Lek
Geb. 4-3-1888 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Woldstraat 72
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Mozes Drukker
Geb. 14-12-1886 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Woldstraat 72
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Elisabeth Sara van de Rhoer - Böttigheimer
Geb. 17-06-1914 Gedeporteerd 03-09-1943
Auschwitz
Woldstraat 58
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Samuel van de Rhoer
Geb. 07-04-1909 Gedeporteerd 31-03-44
Auschwitz
Woldstraat 58
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Bilha van de Rhoer - Goldsteen
Geb. 25-10-1878 Gedeporteerd 27-08-1943
Auschwitz
Woldstraat 58
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Levi van de Rhoer
Geb. 23-9-1877 Gedeporteerd 27-08-1943
Auschwitz
Woldstraat 58
centrum

Nog te plaatsen steen

Betty Clara Levie
Geb. 08-04-1928 Gedeporteerd 13-11-1942
Auschwitz
Woldstraat 48
centrum

Nog te plaatsen steen

Clara Betty Levie
Geb. 04-10-1925 Gedeporteerd 13-11-1942
Auschwitz
Woldstraat 48
centrum

Nog te plaatsen steen

Roosje Levie - Valk
Geb. 20-8-1896 Gedeporteerd 13-11-1942
Auschwitz
Woldstraat 48
centrum

Nog te plaatsen steen

Benjamin Levie
Geb. 1-3-1888 Gedeporteerd 13-11-1942
Auschwitz
Woldstraat 48
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Eleazer Wolff
Geb. 16-10-1859 Gedeporteerd 05-02-1943
Auschwitz
Woldstraat 41
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Eli Wolff
Geb. 02-08-1938 Gedeporteerd 05-02-1943
Auschwitz
Woldstraat 41
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Abraham Wolff
Geb. 16-11-1935 Gedeporteerd 05-02-1943
Auschwitz
Woldstraat 41
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Schoontje Wolff
Geb. 02-04-1934 Gedeporteerd 05-02-1943
Auschwitz
Woldstraat 41
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Miena Wolff - Leman
Geb. 04-12-1908 Gedeporteerd 05-02-1943
Auschwitz
Woldstraat 41
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Jozef Wolff
Geb. 25-12-1899 Gedeporteerd 05-02-1943
Auschwitz
Woldstraat 41
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Salomon Rothschild
Geb. 11-12-1859 Gedeporteerd 26-02-1943
Auschwitz
Woldstraat 35
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Henriette Sara de Vries - Grünberg
Geb. 30-3-1875 Gedeporteerd 07-07-1944
Auschwitz
Woldstraat 35
indische buurt

Geplaatste
Gedenkstenen
Therese Reinheimer - Wechsler
Geb. 19-11-1872 Gedeporteerd 03-11-1944
Theresienstadt
Woldstraat 35
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Paul Reinheimer
Geb. 29-04-1913 Gedeporteerd 30-09-1942
Auschwitz
Woldstraat 35
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Frida Reinheimer - Grünberg
Geb. 30-7-1884 Gedeporteerd 02-11-1942
Auschwitz
Woldstraat 35
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Rudi Roos
Geb. 13-06-1937 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Woldstraat 10
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Amalia Eva Roos
Geb. 01-03-1924 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Woldstraat 10
centrum

Geplaatste
Stolpersteine
Eddy Sally Roos
Geb. 16-11-1921 Gedeporteerd 30-09-1942
Auschwitz
Woldstraat 10
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Anna Anna - van der Sluis
Geb. 29-6-1891 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Woldstraat 10
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Salamon Roos
Geb. 19-09-1889 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Woldstraat 10
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Abraham Wolff
Geb. 22-11-1892 Gedeporteerd 28-02-1943
Auschwitz
Woldstraat 6
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Carolina van de Rhoer - de Jong
Geb. 5-09-1892 Gedeporteerd 12-02-1943
Auschwitz
Woldstraat 1
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Simon van de Rhoer
Geb. 21-01-1898 Gedeporteerd 12-02-1943
Auschwitz
Woldstraat 1
centrum

Nog te plaatsen steen

Hijman de Vries
Geb. 06-05-1943 Gedeporteerd 08-10-1944
Auschwitz
Voorstraat 20
centrum

Nog te plaatsen steen

Sara de Vries - Cohen
Geb. 25-11-1913 Gedeporteerd 08-10-1944
Auschwitz
Voorstraat 20
centrum

Nog te plaatsen steen

Leon Hijman - de Vries
Geb. 25-10-1912 Gedeporteerd 02-05-1945
Duitsland
Voorstraat 20
centrum

Nog te plaatsen steen

Evie Cohen - Levie
Geb. 8-09-1884 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Voorstraat 20
centrum

Nog te plaatsen steen

Andries Cohen
Geb. 18-08-1926 Gedeporteerd 31-03-1944
Midden-Europa
Voorstraat 20
centrum

Nog te plaatsen steen

Simon Cohen
Geb. 8-05-1889 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Voorstraat 20
centrum

Nog te plaatsen steen

Jentje van Zuiden - Schaap
Geb. 14-02-1892 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Voorstraat 9
centrum

Nog te plaatsen steen

Henriette Serafina Schaap
Geb. 16-09-1924 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Voorstraat 9
centrum

Nog te plaatsen steen

Marcus Schaap
Geb. 24-10-1928 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Voorstraat 9
centrum

Nog te plaatsen steen

Joseph Schaap
Geb. 20-01-1892 Gedeporteerd 31-12-1943
Polen
Voorstraat 9
centrum

Nog te plaatsen steen

Rosetta Klein - Frankforter
Geb. 02-05-1866 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Touwstraat 17
centrum

Nog te plaatsen steen

Reina van Leer
Geb. 07-12-1880 Gedeporteerd 22-10-1942
Auschwitz
Touwstraat 13
centrum

Nog te plaatsen steen

Hanna Sara Kroon
Geb. 20-04-1923 Gedeporteerd 05-11-1942
Auschwitz
Touwstraat 10
centrum

Nog te plaatsen steen

Benjamin Kroon
Geb. 15-03-1882 Gedeporteerd 05-11-1942
Auschwitz
Touwstraat 10
centrum

Nog te plaatsen steen

Rebekka Kroon - ter Berg
Geb. 09-05-1890 Gedeporteerd 05-11-1942
Auschwitz
Touwstraat 10
centrum

Nog te plaatsen steen

Irma Werdheimer - Frank
Geb. 31-08-1911 Gedeporteerd 10-09-1943
Auschwitz
Steenwijkerstraatweg 67b
watertorenbuurt

Nog te plaatsen steen

Albert Frank
Geb. 16-12-1881 Gedeporteerd 10-09-1943
Auschwitz
Steenwijkerstraatweg 67b
watertorenbuurt

Nog te plaatsen steen

Fritz Jakob David Israel Blasbalg
Geb. 31-7-1874 Gedeporteerd 22-10-1942
Auschwitz
Steenwijkerstraatweg 67b
watertorenbuurt

Nog te plaatsen steen

Klara Cohen - Stern
Geb. 27-05-1913 Gedeporteerd 26-10-1942
Auschwitz
Steenwijkerstraatweg 61
watertorenbuurt

Nog te plaatsen steen

Reintje Stern - de Leeuw
Geb. 5-10-1882 Gedeporteerd 26-10-1942
Auschwitz
Steenwijkerstraatweg 61
watertorenbuurt

Nog te plaatsen steen

Isaac Stern
Geb. 11-06-1883 Gedeporteerd 26-10-1942
Auschwitz
Steenwijkerstraatweg 61
watertorenbuurt

Nog te plaatsen steen

Sara Frank - Pagrach
Geb. 25-02-1917 Gedeporteerd 23-07-1943
Sobibor
Steenwijkerstraatweg 36
watertorenbuurt

Nog te plaatsen steen

Vogeltje Frank - van der Wouden
Geb. 21-09-1878 Gedeporteerd 05-11-1942
Auschwitz
Steenwijkerstraatweg 36
watertorenbuurt

Nog te plaatsen steen

Hartog Philip Frank
Geb. 7-9-1872 Gedeporteerd 05-11-1942
Auschwitz
Steenwijkerstraatweg 36
watertorenbuurt

Nog te plaatsen steen

Nathan Hartog Frank
Geb. 12-09-1906 Gedeporteerd 23-07-1943
Sobibor
Steenwijkerstraatweg 36
watertorenbuurt

Nog te plaatsen steen

Schoontje va Es - van de Rhoer
Geb. 18-07-1889 Gedeporteerd 12-10-1942
Auschwitz
Steenwijkerstraatweg 5
watertorenbuurt

Nog te plaatsen steen

Carolina Mathilda van Es
Geb. 21-08-1905 Gedeporteerd 12-10-1942
Auschwitz
Steenwijkerstraatweg 5
watertorenbuurt

Nog te plaatsen steen

Coenraad Herman van Es
Geb. 11-12-1876 Gedeporteerd 12-10-1942
Auschwitz
Steenwijkerstraatweg 5
watertorenbuurt

Nog te plaatsen steen

Lion Wolff
Geb. 23-04-1921 Gedeporteerd 30-09-1942
Auschwitz
Stationsweg 35
centrum

Nog te plaatsen steen

Mauritz Johan Wolff
Geb. 26-11-1922 Gedeporteerd 30-09-1942
Auschwitz
Stationsweg 35
centrum

Nog te plaatsen steen

Johan Gustaaf Wolff
Geb. 12-11-1933 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Stationsweg 35
centrum

Nog te plaatsen steen

Liesbeth Johanna Wolff
Geb. 16-09-1928 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Stationsweg 35
centrum

Nog te plaatsen steen

David Wolff
Geb. 25-02-1891 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Stationsweg 35
centrum

Nog te plaatsen steen

Amalie Veronique Wolff - de Heer
Geb. 19-03-1899 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Stationsweg 35
centrum

Nog te plaatsen steen

Werner Russ
Geb. 08-02-1902 Gedeporteerd 21-05-1943
Sobibor
Stationsweg 35
centrum

Nog te plaatsen steen

Saartje van Zuiden - Kan
Geb. 7-6-1863 Gedeporteerd 29-10-1942
Auschwitz
Stationsweg 17
centrum

Nog te plaatsen steen

Emil van Zuiden
Geb. 29-05-1897 Gedeporteerd 31-03-1944
Midden-Europa
Stationsweg 17
centrum

Nog te plaatsen steen

Ernst Hans van Esso
Geb. 06-12-1929 Gedeporteerd 09-07-1943
Sobibor
Stationsweg 15
centrum

Nog te plaatsen steen

Estella Elizabeth Alexandrina van Esso - Wolff
Geb. 12-8-1898 Gedeporteerd 09-07-1943
Sobibor
Stationsweg 15
centrum

Nog te plaatsen steen

Martijn van Esso
Geb. 07-12-1926 Gedeporteerd 08-11-1943
Sobibor
Stationsweg 15
centrum

Nog te plaatsen steen

Mauritz van Esso
Geb. 10-12-1889 Gedeporteerd 09-07-1943
Sobibor
Stationsweg 15
centrum

Nog te plaatsen steen

Leo Paul Westreich
Geb. 27-03-1883 Gedeporteerd 18-10-1944
Auschwitz
Stationsweg 10
centrum

Nog te plaatsen steen

Rosetta Brest
Geb. 26-01-1924 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Soembastraat 40
indische buurt

Nog te plaatsen steen

Mietje Brest
Geb. 12-06-1925 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Soembastraat 40
indische buurt

Nog te plaatsen steen

Betje Brest - Polak
Geb. 2-09-1894 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Soembastraat 40
indische buurt

Nog te plaatsen steen

Levie Brest
Geb. 01-01-1933 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Soembastraat 40
indische buurt

Nog te plaatsen steen

Alexander Brest
Geb. 21-09-1896 Gedeporteerd 29-02-1944
Blechhamer
Soembastraat 40
indische buurt

Nog te plaatsen steen

Judik Cutzien
Geb. 1-7-1859 Gedeporteerd 12-10-1942
Auschwitz
Soembastraat 28
indische buurt

Nog te plaatsen steen

Bertha Zaligman - van der Rhoer
Geb. 2-1-1893 Gedeporteerd 05-11-1942
Auschwitz
Soembastraat 28
indische buurt

Nog te plaatsen steen

Wolf Jacob Zaligman
Geb. 06-12-1929 Gedeporteerd 05-11-1942
Auschwitz
Soembastraat 28
indische buurt

Nog te plaatsen steen

Josef Zaligman
Geb. 11-07-1889 Gedeporteerd 05-11-1942
Auschwitz
Soembastraat 28
indische buurt

Nog te plaatsen steen

Jacob Zaligman
Geb. 15-02-1917 Gedeporteerd 01-11-1943
Sosnowice
Prinsenplein 17
centrum

Nog te plaatsen steen

Benjamin Zaligman
Geb. 28-12-1873 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Prinsenplein 17
centrum

Nog te plaatsen steen

Mosina Zaligman
Geb. 15-7-1886 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Prinsenplein 17
centrum

Nog te plaatsen steen

Mientje Zaligman
Geb. 2-05-1893 Gedeporteerd 05-11-1942
Auschwitz
Parklaan 34
parkbuurt

Nog te plaatsen steen

Jetje Zaligman
Geb. 14-06-1901 Gedeporteerd 05-11-1942
Auschwitz
Parklaan 34
parkbuurt

Nog te plaatsen steen

Izak Frank
Geb. 30-12-1866 Gedeporteerd 26-10-1942
Auschwitz
Parklaan 34
parkbuurt

Nog te plaatsen steen

Rebecca van Gelder - van Leer
Geb. 7-02-1886 Gedeporteerd 09-11-1942
Auschwitz
Parallelweg 23
ezinge

Nog te plaatsen steen

Vogelina Sara van Gelder
Geb. 24-07-1934 Gedeporteerd 12-10-1942
Auschwitz
Parallelweg 23
ezinge

Nog te plaatsen steen

Rijna Elizabeth van Gelder
Geb. 16-06-1931 Gedeporteerd 12-10-1942
Auschwitz
Parallelweg 23
ezinge

Nog te plaatsen steen

Anna Regina van Gelder
Geb. 10-08-1924 Gedeporteerd 12-10-1942
Auschwitz
Parallelweg 23
ezinge

Nog te plaatsen steen

Aron van Gelder
Geb. 04-07-1913 Gedeporteerd 30-09-1942
Auschwitz
Parallelweg 23
ezinge

Nog te plaatsen steen

Eliazer van Gelder
Geb. 20-02-1917 Gedeporteerd 30-09-1942
Auschwitz
Parallelweg 23
ezinge

Nog te plaatsen steen

Leman van Gelder
Geb. 23-06-1915 Gedeporteerd 21-05-1943
Sobibor
Parallelweg 23
ezinge

Nog te plaatsen steen

Benjamin van Gelder
Geb. 24-01-1879 Gedeporteerd 12-10-1942
Auschwitz
Parallelweg 23
ezinge

Nog te plaatsen steen

David van Gelder
Geb. 02-10-1926 Gedeporteerd 31-01-1943
Auschwitz
Parallelweg 23
ezinge

Nog te plaatsen steen

Abraham Roos
Geb. 28-03-1917 Gedeporteerd 21-05-1943
Sobibor
Papaverstraat 54
ezinge

Nog te plaatsen steen

Mietje Roos - Blok
Geb. 03-05-1917 Gedeporteerd 21-05-1943
Auschwitz
Papaverstraat 54
ezinge

Nog te plaatsen steen

Joseph Wolff
Geb. 31-01-1878 Gedeporteerd 19-10-1942
Auschwitz
Oosteinde 12 (boven)
centrum

Nog te plaatsen steen

Sophia Rozendal - Bos
Geb. 21-06-1899 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Notenboomstraat 48
centrum

Nog te plaatsen steen

Jacob Rozendal
Geb. 15-06-1898 Gedeporteerd 31-12-1942
Blechhammer
Notenboomstraat 48
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Mozes Goldsteen
Geb. 13-01-1877 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Notenboomstraat 1
centrum

Nog te plaatsen steen

Levie Wilda
Geb. 19-12-1864 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Noordeinde 23
centrum

Nog te plaatsen steen

Hendrika Wilda
Geb. 25-01-1860 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Noordeinde 23
centrum

Nog te plaatsen steen

Levie Salomon Zaligman
Geb. 29-12-1921 Gedeporteerd 28-02-1943
Auschwitz
Noordeinde 7
centrum

Nog te plaatsen steen

Hendrika Henriëtte Zaligman
Geb. 26-10-1925 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Noordeinde 7
centrum

Nog te plaatsen steen

Philippus Zaligman
Geb. 21-09-1893 Gedeporteerd 28-02-1944
Auschwitz
Noordeinde 7
centrum

Nog te plaatsen steen

Heintje Zaligman
Geb. 10-05-1894 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Noordeinde 7
centrum

Nog te plaatsen steen

Hester Wolff
Geb. 21-03-1865 Gedeporteerd 29-10-1942
Auschwitz
Molenstraat 26 (Pension)
centrum

Nog te plaatsen steen

Esther Kan
Geb. 23-06-1930 Gedeporteerd 09-11-1942
Auschwitz
Molenstraat 26 (Pension)
centrum

Nog te plaatsen steen

Frederika Kan - Wolff
Geb. 21-07-1902 Gedeporteerd 09-11-1942
Auschwitz
Molenstraat 26 (Pension)
centrum

Nog te plaatsen steen

Lena Glazer
Geb. 02-03-1867 Gedeporteerd 13-11-1942
Auschwitz
Molenstraat 26 (Pension)
centrum

Nog te plaatsen steen

Hanna Mesritz - van der Kaars
Geb. 15-10-1881 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Molenstraat 19
centrum

Nog te plaatsen steen

Coenraad Mesritz
Geb. 12-05-1879 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Molenstraat 19
centrum

Nog te plaatsen steen

Siegfried Arnold Wolff
Geb. 09-03-1926 Gedeporteerd 31-03-1944
Auschwitz
Leonard Springerlaan 2
parkbuurt

Nog te plaatsen steen

Jack Manuel Wolff
Geb. 31-05-1923 Gedeporteerd 31-03-1944
Auschwitz
Leonard Springerlaan 2
parkbuurt

Nog te plaatsen steen

Nanny Eva Wolff-Norden
Geb. 23-11-1895 Gedeporteerd 03-09-1943
Auschwitz
Leonard Springerlaan 2
parkbuurt

Nog te plaatsen steen

Meijer Jacob Wolff
Geb. 30-11-1894 Gedeporteerd 01-03-1944
Polen
Leonard Springerlaan 2
parkbuurt

Nog te plaatsen steen

Juda Wolff - Wolff
Geb. 22-12-1860 Gedeporteerd 19-02-1943
Auschwitz
Leonard Springerlaan 2
parkbuurt

Nog te plaatsen steen

Ellen de Vries
Geb. 12-05-1934 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Kruisstraat 5a
centrum

Nog te plaatsen steen

Betje de Vries
Geb. 25-12-1896 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Kruisstraat 5a
centrum

Nog te plaatsen steen

Berni de Vries - Löwenstein
Geb. 7-10-1895 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Kruisstraat 5a
centrum

Nog te plaatsen steen

Jozef de Vries
Geb. 28-02-1890 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Kruisstraat 5a
centrum

Nog te plaatsen steen

Vrouke Klein - de de Vries
Geb. 28-02-1903 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Kruisstraat 5
centrum

Nog te plaatsen steen

Adolf Klein
Geb. 24-09-1901 Gedeporteerd 28-02-1943
Auschwitz
Kruisstraat 5
centrum

Nog te plaatsen steen

Philippus van de Rhoer
Geb. 4-04-1882 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Keizersgracht 52 (nu 38)
centrum

Nog te plaatsen steen

Fritz Jakob David Blasbalg
Geb. 31-07-1874 Gedeporteerd 22-10-1942
Auschwitz
Keizersgracht 52 (nu 38)
centrum

Nog te plaatsen steen

Hinderina Cohen
Geb. 13-03-1881 Gedeporteerd 20-03-1943
Sobibor
Keizersgracht 52 (nu 38)
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Frits Goldsteen
Geb. 17-12-1922 Gedeporteerd 10-09-1942
Auschwitz
Hoofdstraat 51
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Reziena Goldsteen - Turksma
Geb. 20-12-1890 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Hoofdstraat 51
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Hartog Goldsteen
Geb. 19-09-1887 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Hoofdstraat 51
centrum

Nog te plaatsen steen

Geertruida Frank
Geb. 29-11-1851 Gedeporteerd 12-11-1942
Westerbork
Hoofdstraat 44a
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Rebekka Keizer
Geb. 8-10-1870 Gedeporteerd 07-05-1943
Sobibor
Hoofdstraat 44a
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Naftali Keizer
Geb. 22-07-1862 Gedeporteerd 08-11-1942
Westerbork
Hoofdstraat 44a
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Susanna Sanders - de Groot
Geb. 26-01-1881 Gedeporteerd 05-11-1942
Auschwitz
Hoofdstraat 44a
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Izak Sanders
Geb. 31-05-1878 Gedeporteerd 05-11-1942
Auschwitz
Hoofdstraat 44a
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Bertha van de Rhoer - Geens
Geb. 4-09-1880 Gedeporteerd 07-05-1943
Auschwitz
Hoofdstraat 42a
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Joël van de Rhoer
Geb. 3-12-1875 Gedeporteerd 07-05-1943
Auschwitz
Hoofdstraat 42a
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Hendrina Wolf - van de Rhoer
Geb. 29-07-1884 Gedeporteerd 05-11-1942
Auschwitz
Hoofdstraat 42a
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Izaak Wolf
Geb. 19-09-1889 Gedeporteerd 05-11-1942
Auschwitz
Hoofdstraat 42a
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Saartje Zuiden - Kan
Geb. 7-06-1863 Gedeporteerd 29-10-1942
Auschwitz
Hoofdstraat 32a
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Samuël Goldsteen
Geb. 5-12-1877 Gedeporteerd 26-10-1942
Auschwitz
Hoofdstraat 32a
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Betje Goldsteen
Geb. 12-10-1872 Gedeporteerd 26-10-1942
Auschwitz
Hoofdstraat 32a
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Nathan Levie
Geb. 06-01-1932 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Hoofdstraat 19
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Grietje Levie
Geb. 02-09-1927 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Hoofdstraat 19
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Bloeme Levie - Pam
Geb. 01-10-1902 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Hoofdstraat 19
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Mozes Levie
Geb. 22-09-1899 Gedeporteerd 01-08-1943

Hoofdstraat 19
centrum

Nog te plaatsen steen

Meijer Frank
Geb. 25-07-1916 Gedeporteerd 30-09-1942
Auschwitz
Hoofdstraat 50
centrum

Nog te plaatsen steen

Benjamin Levie
Geb. 03-02-1923 Gedeporteerd 01-03-1943

Eerste Hoofdstraat 29
centrum

Nog te plaatsen steen

Salomon Levie
Geb. 01-02-1932 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Eerste Hoofdstraat 29
centrum

Nog te plaatsen steen

Mozes Levie
Geb. 24-09-1928 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Eerste Hoofdstraat 29
centrum

Nog te plaatsen steen

Max Levie
Geb. 06-06-1940 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Eerste Hoofdstraat 29
centrum

Nog te plaatsen steen

Herman Levie
Geb. 12-07-1933 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Eerste Hoofdstraat 29
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Grietje Levie
Geb. 06-11-1926 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Eerste Hoofdstraat 29
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Alida Content - Levie
Geb. 11-11-1921 Gedeporteerd 07-10-1942
Auschwitz
Eerste Hoofdstraat 29
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Marianne Levie - Finsi
Geb. 17-09-1900 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Eerste Hoofdstraat 29
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Jozef Levie
Geb. 11-01-1897 Gedeporteerd 01-08-1943

Eerste Hoofdstraat 29
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Leopold Frederik Polak
Geb. 22-04-1896 Gedeporteerd 01-08-1943

Eerste Hoofdstraat 29
centrum

Nog te plaatsen steen

Benjamin Frank
Geb. 6-04-1883 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Eerste Hoofdstraat 50
centrum

Nog te plaatsen steen

Rachel Frank
Geb. 12-07-1888 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Eerste Hoofdstraat 50
centrum

Nog te plaatsen steen

Bernard Frank
Geb. 26-10-1921 Gedeporteerd 30-09-1942
Auschwitz
Eerste Hoofdstraat 50
centrum

Nog te plaatsen steen

Hederjette Polak - Engers
Geb. 1-01-1860 Gedeporteerd 12-01-1943
Meppel
Eerste Hoofdstraat 22
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Marcus Polak
Geb. 4-02-1861 Gedeporteerd 20-03-1943
Sobibor
Eerste Hoofdstraat 22
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Hendrika Salientje Zaligman
Geb. 08-05-1927 Gedeporteerd 12-10-1942
Auschwitz
Eerste Hoofdstraat 16
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Miena Zaligman
Geb. 14-07-1933 Gedeporteerd 12-10-1942
Auschwitz
Eerste Hoofdstraat 16
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Hindrejetta Zaligman
Geb. 16-04-1926 Gedeporteerd 12-10-1942
Auschwitz
Eerste Hoofdstraat 16
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Evelina Froukje Zaligman - Wilda
Geb. 8-05-1896 Gedeporteerd 12-10-1942
Auschwitz
Eerste Hoofdstraat 16
centrum

Geplaatste
Gedenkstenen
Salomon Zaligman
Geb. 29-08-1902 Gedeporteerd 28-07-1942
Auschwitz
Eerste Hoofdstraat 16
centrum

Nog te plaatsen steen

Amalia Weinberg
Geb. 20-12-1863 Gedeporteerd 02-11-1942
Auschwitz
Heerengracht 34 (achter)
centrum

Nog te plaatsen steen

Siegfried Hellmann
Gedeporteerd 30-09-1942
Auschwitz
Heerengracht 35
centrum

Nog te plaatsen steen

Levie Levie
Geb. 02-04-1886 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Heerengracht 33
centrum

Nog te plaatsen steen

Hulda Levie - van Berg
Geb. 12-09-1889 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Heerengracht 33
centrum

Nog te plaatsen steen

Regina Wijl
Geb. 16-11-1858 Gedeporteerd 12-02-1943
Auschwitz
Grote Oever 76
centrum

Nog te plaatsen steen

Benjamin Levie
Geb. 30-12-1863 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Hagenstraat 16
centrum

Nog te plaatsen steen

Mozes de Leeuw
Geb. 07-10-1925 Gedeporteerd 31-03-1944
Auschwitz
Grote Kerkstraat 21
centrum

Nog te plaatsen steen

Salomon de Leeuw
Geb. 3-07-1895 Gedeporteerd 19-02-1943
Auschwitz
Grote Kerkstraat 21
centrum

Nog te plaatsen steen

Vogeltje de Leeuw - van de Rhoer
Geb. 19-06-1895 Gedeporteerd 19-02-1943
Auschwitz
Grote Kerkstraat 21
centrum

Nog te plaatsen steen

Sonja van de Rhoer
Geb. 16-06-1921 Gedeporteerd 09-11-1942
Auschwitz
Grote Kerkstraat 14
centrum

Nog te plaatsen steen

Mozes van de Rhoer
Geb. 17-12-1879 Gedeporteerd 09-11-1942
Auschwitz
Grote Kerkstraat 14
centrum

Nog te plaatsen steen

Rebekka van de Rhoer - van Gelder
Geb. 7-2-1886 Gedeporteerd 09-11-1942
Auschwitz
Grote Kerkstraat 14
centrum

Nog te plaatsen steen

Jettje Veneman - Rozendal
Gedeporteerd 12-10-1942
Auschwitz
Galmanspad 12
centrum

Nog te plaatsen steen

Marcus Pais
Geb. 02-07-1927 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Jan van Galenstraat 29
Haveltermade

Nog te plaatsen steen

Izaäk Pais
Geb. 02-07-1927 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Jan van Galenstraat 29
Haveltermade

Nog te plaatsen steen

Henderina Jansje Pais - Polak
Geb. 14-01-1894 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Jan van Galenstraat 29
Haveltermade

Nog te plaatsen steen

Leman Roos
Geb. 05-09-1920 Gedeporteerd 18-09-1942
Auschwitz
Ezingerweg 54
ezinge

Nog te plaatsen steen

Anna Roos - van Leer
Geb. 01-03-1886 Gedeporteerd 02-11-1942
Auschwitz
Ezingerweg 54
ezinge

Nog te plaatsen steen

Hein Mozes Roos
Geb. 11-04-1924 Gedeporteerd 30-09-1942
Auschwitz
Ezingerweg 54
ezinge

Nog te plaatsen steen

Bernard Jacob Wolff
Geb. 15-10-1921 Gedeporteerd 30-04-1943
Auschwitz
Emmastraat 90
centrum

Nog te plaatsen steen

Mozes Abraham Roos
Geb. 28-11-1884 Gedeporteerd 02-11-1942
Auschwitz
Ezingerweg 54
ezinge

Nog te plaatsen steen

Arie Cohen
Geb. 21-12-1904 Gedeporteerd 30-09-1942
Auschwitz
Emmastraat 88
centrum

Nog te plaatsen steen

Elizabeth van Esso - Cohen
Geb. 30-03-1907 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Emmastraat 88
centrum

Nog te plaatsen steen

Henriëtte Mesritz
Geb. 21-03-1866 Gedeporteerd 15-10-1942
Auschwitz
Emmastraat 12
centrum

Nog te plaatsen steen

Susanna Mesritz
Geb. 2-01-1870 Gedeporteerd 12-10-1942
Auschwitz
Emmastraat 22
centrum

Nog te plaatsen steen

Hein Roos
Geb. 27-07-1862 Gedeporteerd 26-10-1942
Auschwitz
Emmastraat 12
centrum

Nog te plaatsen steen

Sientje van Esso
Geb. 19-01-1887 Gedeporteerd 19-02-1943
Auschwitz
Emmastraat 12
centrum

Nog te plaatsen steen

Bettje van Esso - Kroon
Geb. 6-12-1885 Gedeporteerd 02-11-1942
Westerbork
Emmastraat 12
centrum

Nog te plaatsen steen

Anton Zaligman
Geb. 01-12-1875 Gedeporteerd 19-10-1942
Assen
Concordiastraat 7
centrum

Nog te plaatsen steen

Mozes De Horst
Geb. 24-04-1939 Gedeporteerd 02-11-1942
Auschwitz
Comm. De Vos van Steenwijklaan 22
centrum

Nog te plaatsen steen

Salomon De Horst
Geb. 08-06-1934 Gedeporteerd 02-11-1942
Auschwitz
Comm. De Vos van Steenwijklaan 22
centrum

Nog te plaatsen steen

Goldine De Horst - Simons
Geb. 26-02-1904 Gedeporteerd 02-11-1942
Auschwitz
Comm. De Vos van Steenwijklaan 22
centrum

Nog te plaatsen steen

Meijer De Horst
Geb. 23-03-1899 Gedeporteerd 22-02-1943
Auschwitz
Comm. De Vos van Steenwijklaan 22
centrum

Nog te plaatsen steen

Levy van Kleef
Geb. 18-12-1921 Gedeporteerd 25-01-1943
Auschwitz
Ceintuurbaan 81
centrum

Nog te plaatsen steen

Dina van Kleef - Frank
Geb. 24-04-1883 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Ceintuurbaan 81
centrum

Nog te plaatsen steen

Jacob van Kleef
Geb. 12-04-1887 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Ceintuurbaan 81
centrum

Nog te plaatsen steen

Max Godfried
Geb. 13-03-1916 Gedeporteerd 18-09-1942
Auschwitz
Blankensteinweg 9
indische buurt

Nog te plaatsen steen

Jacob Godfried
Geb. 09-10-1909 Gedeporteerd 01-10-1942
Auschwitz
Blankensteinweg 9
indische buurt

Nog te plaatsen steen

Andries Godfried
Geb. 03-10-1904 Gedeporteerd 01-10-1942
Auschwitz
Blankensteinweg 9
indische buurt

Nog te plaatsen steen

Rachel Godfried - Costers
Geb. 24-05-1878 Gedeporteerd 29-10-1942
Auschwitz
Blankensteinweg 9
centrum

Nog te plaatsen steen

Sofia Kahn - Ernsthal
Geb. 23-04-1865 Gedeporteerd 29-10-1942
Auschwitz
Beatrixplantsoen 17
parkbuurt

Nog te plaatsen steen

Vrougje Zwarts
Geb. 29-08-1925 Gedeporteerd 2-10-1942
Auschwitz
Bankastraat 14
Haveltermade

Nog te plaatsen steen

Dina Zwarts
Geb. 15-03-1922 Gedeporteerd 12-10-1942
Auschwitz
Bankastraat 14
indische buurt

Nog te plaatsen steen

Philip Zwarts
Geb. 02-04-1892 Gedeporteerd 31-01-1943
Auschwitz
Bankastraat 14
indische buurt

Nog te plaatsen steen

Samson Frank
Geb. 18-02-1912 Gedeporteerd 30-09-1942
Auschwitz
Ambonstraat 75
indische buurt

Nog te plaatsen steen

Sara Stern - Polak
Geb. 12-02-1896 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Ambonstraat 75
indische buurt

Nog te plaatsen steen

Benjamin Stern
Geb. 11-06-1877 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Ambonstraat 75
indische buurt

Nog te plaatsen steen

Willem Kel
Geb. 21-04-1919 Gedeporteerd 30-09-1942
Auschwitz
Ambonstraat 15
indische buurt

Nog te plaatsen steen

Jansje de Hond
Geb. 28-04-1928 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Ambonstraat 14
indische buurt

Nog te plaatsen steen

Esstella Drukker - Cohen
Geb. 27-01-1880 Gedeporteerd 08-10-1942
Auschwitz
Ambonstraat 14
indische buurt

Nog te plaatsen steen

David Drukker
Geb. 17-11-1885 Gedeporteerd 09-10-1942
Auschwitz
Ambonstraat 14
indische buurt